TekinSigorta

Mühendislik Sigortası Nedir? 

Mühendislik sigortaları; mühendislik projelerine, elektronik cihazlara ve makinelere özel olarak oluşturulmuş olan kurumsal poliçelerdir. Hayatımızın birçok alanına etki eden ve sayısız sektörde faaliyet gösteren mühendislik biçimleri, iş hayatı bağlamında pek çok risk ve tehdit içerir. Çünkü elektrik, elektronik, yazılım, inşaat bilişim gibi mühendislik türleri, işlerin normal akışında problem yaşamaya açık sektörlerdir.

Mühendislik sigortaları; ana ürün olarak elektronik cihaz, makine kırılması, montaj ve inşaat poliçelerini içerir. Eğer sen de mühendislik uygulamalarının aktif olarak kullanıldığı bir sektörde çalışıyorsan mühendislik sigortası yaptırarak geleceğini güvence altına alabilirsin. 

İnternetten Teklif Al!

 

Mühendislik sigortaları tüm iş kollarını kapsayacak biçimde kendi içinde pek çok yana dala ayrılır. Bu poliçelerin her birinde ayrı şart ve teminatlar yer alır. 

Elektronik cihaz sigortası, deneme evresinden sonra normal çalışır haldeyken; aynı iş yerinde temizleme, bakım, revizyon, yer değiştirme esnasında veya dururken beklenmedik ve ani bir şekilde ortaya çıkan zararlara ilişkin masrafları karşılayan sigorta türüdür. 

Hizmetlerimiz
Scroll to Top